Skip to main content
Tradičná thajská a olejová masáž

Tradičná thajská
a olejová masáž

Chcete príjemne relaxovať, ale zároveň aj rozhýbať vaše stuhnuté svalstvo? Tak potom je kombinácia dvoch najobľúbenejších thajských masáží – tradičnej a aroma olejovej masáže pre vás ako stvorená.

1 hod (50 min)

€ 41

1,5 hod (80 min)

€ 59

2 hod (110 min)

€ 73

Pozitívne účinky

Uvoľňuje svalové napätie

Stimuluje krvný a lymfatický obeh

Spriechodňuje energetické dráhy

Uvoľňuje pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach

Zvláčňuje a hydratuje pokožku

Uvoľňuje telesné aj psychické napätie

Ako funguje tradičná thajská a olejová masáž

Tradičná thajská masáž je založená na kombinácii akupresúry, strečingu a prvkoch jogy. Jedná sa o viac aktívny typ masáže, počas ktorej vystriedate viacero polôh. Profesionálne terapeutky pohmataním nájdu energetické dráhy a vyvíjaním potrebného tlaku uvoľnia nazhromaždené napätie v svaloch a kĺboch.

Táto masáž sa výborne kombinuje s thajskou aroma olejovou masážou.  Kombinácia kĺzavých pohybov, tlaku a jogových naťahovaní spolu s liečivými účinkami aromatických olejov  vám pomôže odstrániť pocit únavy, revitalizovať a uvoľniť celé telo. Obidve masáže sa zameriavajú na stimulovanie a spriechodnenie energetických dráh po celom tele.

Masážne oleje

Pri masáži si môžete vybrať z nasledujúcich masážnych olejov:

Mäta pieporná – rozmarín

Chladiaci účinok mäty piepornej dokonale uvoľňuje telo po fyzickej aj duševnej práci a je jedným z obľúbených olejov športovcov. Je vynikajúcou voľbou pre zahriatie pred športovými aktivitami alebo na relaxačnú masáž po športovom výkone.

Konope

Olej z konopných jadier zvyšuje elasticitu pokožky, takže pokožka ostáva pevnejšia a pružnejšia. Zlepšuje schopnosť viazania vody a zaisťuje dlhodobú hydratáciu. Obsahuje Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravú pokožku.

Frangipani - jazmín

Keď sa stretnú dva skutočne dokonalé prírodné zázraky nenachádzame slov. Vonný masážny olej frangipani-jazmín rozmaznáva zmysly, pokožku vynikajúco hydratuje a zjemňuje. Kvetinová vôňa pripomína exotické Bali.

Levanduľa

Po dlhom a únavnom dni je upokojujúca bylinka levanduľa ideálnou voľbou. Zbaví napätia a oživí telo. Levanduľa pochádza z južnej Európy. Jej éterický olej podľa ľudovej receptúry disponuje upokojujúcimi a mnohými ďalšími pozitívnymi vlastnosťami.

Olej z hroznových semien

Olej z hroznových semien je jedným z najcennejších domácich olejov, pretože výťažnosť oleja z veľmi tvrdých, malých semien hrozna je veľmi nízka. Vďaka vysokému obsahu polyfenolov a tokoferolov má olej z hroznových semien mimoriadne silný antioxidačný účinok na bunkovú membránu.

Aloe vera

Aloe vera sa vstrebáva do pokožky štyri krát rýchlejšie ako voda, je bohatá na vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a enzýmy. Má štyri základné účinky -protizápalový, fungicídny, antibiotický a regeneračný. Odporúča sa použiť na rôzne problémy pokožky.