Skip to main content
Thajská masáž teplým olejom

Thajská masáž teplým olejom

Aromatická thajská olejová masáž teplým olejom je relaxačná harmonizujúca celotelová masáž. Používajú sa pri nej rozhriate aromatické oleje, ktoré vyživujú a zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu, čím umocnia pocit relaxácie.

1 hod (50 min)

€ 41

1,5 hod (80 min)

€ 59

2 hod (110 min)

€ 73

Pozitívne účinky

Upokojuje nervový systém

Uvoľňuje svalové napätie

Hydratuje pokožku

Spomaľuje tvorbu vrások

Stimuluje krvný obeh

Spriechodňuje energetické dráhy

Ako funguje thajská masáž teplým olejom

Masáž teplým olejom je takmer identická s olejovou aromatickou masážou. V tomto prípade však masérka používa teplý olej (podľa vášho výberu) zohriaty tesne pred procedúrou.

Teplo a aróma oleja prirodzene napomáhajú k uvoľneniu tela a obnoveniu rovnováhy a robia masírovanie príjemné. Oleje  (podľa vlastného výberu) majú takisto veľmi pozitívny účinok na zdravie vašej pokožky – tá sa do hĺbky hydratuje a je ochránená pred nepriaznivými dôsledkami starnutia.


Masážne oleje

Pri masáži si môžete vybrať z nasledujúcich masážnych olejov:

Mäta pieporná – rozmarín

Chladiaci účinok mäty piepornej dokonale uvoľňuje telo po fyzickej aj duševnej práci a je jedným z obľúbených olejov športovcov. Je vynikajúcou voľbou pre zahriatie pred športovými aktivitami alebo na relaxačnú masáž po športovom výkone.

Konope

Olej z konopných jadier zvyšuje elasticitu pokožky, takže pokožka ostáva pevnejšia a pružnejšia. Zlepšuje schopnosť viazania vody a zaisťuje dlhodobú hydratáciu. Obsahuje Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravú pokožku.

Frangipani - jazmín

Keď sa stretnú dva skutočne dokonalé prírodné zázraky nenachádzame slov. Vonný masážny olej frangipani-jazmín rozmaznáva zmysly, pokožku vynikajúco hydratuje a zjemňuje. Kvetinová vôňa pripomína exotické Bali.

Levanduľa

Po dlhom a únavnom dni je upokojujúca bylinka levanduľa ideálnou voľbou. Zbaví napätia a oživí telo. Levanduľa pochádza z južnej Európy. Jej éterický olej podľa ľudovej receptúry disponuje upokojujúcimi a mnohými ďalšími pozitívnymi vlastnosťami.

Olej z hroznových semien

Olej z hroznových semien je jedným z najcennejších domácich olejov, pretože výťažnosť oleja z veľmi tvrdých, malých semien hrozna je veľmi nízka. Vďaka vysokému obsahu polyfenolov a tokoferolov má olej z hroznových semien mimoriadne silný antioxidačný účinok na bunkovú membránu.

Aloe vera

Aloe vera sa vstrebáva do pokožky štyri krát rýchlejšie ako voda, je bohatá na vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a enzýmy. Má štyri základné účinky -protizápalový, fungicídny, antibiotický a regeneračný. Odporúča sa použiť na rôzne problémy pokožky.