Skip to main content

Thajská detská olejová masáž (5-12 r.)

Dlhodobé sedenie v škole, doma za počítačom, ale i šport jednostranne zaťažujú svalstvo a kostru detí. Rovnako môžu byť deti v psychickej nerovnováhe spôsobenej stresom v škole alebo z rôznych iných dôvodov. Práve masáž je jeden zo spôsobov, ako im tieto problémy môžeme pomôcť kompenzovať.

0,5 hod. (25 min.)

€ 25

1 hod (50 min)

€ 35

Pozitívne účinky

Podporuje imunitný systém

Posilňuje a uvoľňuje svalstvo

Zlepšuje krvný obeh

Hydratuje pokožku

Ako funguje thajská detská olejová masáž

Olejová procedúra zameraná na chrbát, hlavu, ramená a ruky najmenších klientov. Masérka jemným masírovaním detskej pokožky stimuluje imunitný systém a napomáha k detoxikácii mladého organizmu.

Detská masáž tiež uvoľňuje stuhnuté svalstvo, prekrvuje organizmus, urýchľuje metabolizmus a uvoľňuje dýchacie cesty. Masáž je vhodná pre deti od 5 rokov, deti nad 12 rokov môžu absolvovať klasické procedúry.

Upozornenie! Masáž nie je náhradou liečby, diagnostiku a odporúčania vášho lekára konzultujte vopred a následne ich poskytnite u nás vo vstupnom dotazníku.


Masážne oleje

Pri masáži si môžete vybrať z nasledujúcich masážnych olejov:

Mäta pieporná – rozmarín

Chladiaci účinok mäty piepornej dokonale uvoľňuje telo po fyzickej aj duševnej práci a je jedným z obľúbených olejov športovcov. Je vynikajúcou voľbou pre zahriatie pred športovými aktivitami alebo na relaxačnú masáž po športovom výkone.

Konope

Olej z konopných jadier zvyšuje elasticitu pokožky, takže pokožka ostáva pevnejšia a pružnejšia. Zlepšuje schopnosť viazania vody a zaisťuje dlhodobú hydratáciu. Obsahuje Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravú pokožku.

Frangipani - jazmín

Keď sa stretnú dva skutočne dokonalé prírodné zázraky nenachádzame slov. Vonný masážny olej frangipani-jazmín rozmaznáva zmysly, pokožku vynikajúco hydratuje a zjemňuje. Kvetinová vôňa pripomína exotické Bali.

Levanduľa

Po dlhom a únavnom dni je upokojujúca bylinka levanduľa ideálnou voľbou. Zbaví napätia a oživí telo. Levanduľa pochádza z južnej Európy. Jej éterický olej podľa ľudovej receptúry disponuje upokojujúcimi a mnohými ďalšími pozitívnymi vlastnosťami.

Olej z hroznových semien

Olej z hroznových semien je jedným z najcennejších domácich olejov, pretože výťažnosť oleja z veľmi tvrdých, malých semien hrozna je veľmi nízka. Vďaka vysokému obsahu polyfenolov a tokoferolov má olej z hroznových semien mimoriadne silný antioxidačný účinok na bunkovú membránu.

Aloe vera

Aloe vera sa vstrebáva do pokožky štyri krát rýchlejšie ako voda, je bohatá na vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a enzýmy. Má štyri základné účinky -protizápalový, fungicídny, antibiotický a regeneračný. Odporúča sa použiť na rôzne problémy pokožky.