Skip to main content

Masáže

Objavte rôzne druhy thajských masáží. Ponúkame 13 druhov rôznych procedúr pre tých, ktorí radi relaxujú a chcú sa cítiť dobre.

1. Thajská olejová aromatická masáž

Aromatická thajská olejová masáž je relaxačná harmonizujúca masáž celého tela. Pri masáži sa používajú aromatické oleje, ktoré vyživujú, zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu. Ten umocňuje pocit oddychu a relaxácie.

2. Tradičná thajská masáž (Nuad Thai)

Tradičná thajská masáž je 2500 rokov stará liečebná metóda založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele nazývaných Sen, na ktorých sa nachádzajú dôležité akupresúrne body. Ako taká prispieva k zdravotnej, telesnej aj psychickej pohode.

3. Tradičná thajská a olejová masáž

Chcete príjemne relaxovať, ale zároveň aj rozhýbať vaše stuhnuté svalstvo? Tak potom je kombinácia dvoch najobľúbenejších thajských masáží – tradičnej a aroma olejovej masáže pre vás ako stvorená.

4. Thajská masáž bylinnými vrecúškami

Horúca bylinná masáž pravými thajskými bylinami zabalenými v bavlnenom vrecúšku. Priložením horúceho balíčku sa otvoria póry v pokožke a byliny môžu zahájiť ich protizápalový, antibakteriálny a antiseptický účinok do hĺbky svalu. Táto masáž má stimulačný, relaxačný a povzbudivý účinok na telo a myseľ.

5. Starobylá thajská masáž dreveným dlátkom a kladivkom (Tok-Sen)

Masáž zameraná špeciálne na chrbát, krížovú a bedrovú oblasť v spojení s masážou ramien a šije. Tradičná thajská masáž pomáha k uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii. Opakovaním masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice, hlavy a má pozitívny vplyv na časté migrény. Masáž má uvoľňujúci účinok po fyzickej i psychickej stránke a zároveň pôsobí proti stresu.

Každá jedenásta masáž zdarma

Absolvujte u nás desať masáží a každú jedenástu dostanete zdarma.

Rezervovať

6. Thajská masáž teplým olejom

Thajská masáž teplým olejom je relaxačná harmonizujúca celotelová masáž. Používajú sa pri nej zohriate aromatické oleje, ktoré vyživujú a zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu, čím umocnia pocit relaxácie.

7. Thajská masáž nôh (Leg massage)

Akupresúrna masáž, pri ktorej sa stimulujú reflexné vody a viac ako sedemtisíc nervových zakončení na chodidlách a nohách.

8. Thajská reflexná masáž (Foot massage)

Počas tejto masáže terapeutka prstami a drevenými paličkami (za použitia špeciálneho masážneho krému) aplikuje tlak na špecifické oblasti chodidiel. Ten vyvoláva reflexnú reakciu v prislúchajúcich častiach a orgánoch tela.

9. Thajská olejová masáž chrbta a ramien

Masáž zameraná špeciálne na chrbát, krížovú a bedrovú oblasť v spojení s masážou ramien a šije. Tradičná thajská masáž pomáha k uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii. Opakovaním masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice, hlavy a má pozitívny vplyv na časté migrény. Masáž má uvoľňujúci účinok po fyzickej i psychickej stránke a zároveň pôsobí proti stresu.

10. Thajská masáž šije, hlavy a tváre

Masáž hlavy, tváre a šije odstráni u klienta pocity napätia, zlepší ohybnosť krku, zmierni očné napätie, uvoľní stavy migrény, zlepší nespavosť a zvýši koncentráciu. Táto metóda pomáha uvoľniť mimické svaly, rozjasňuje pleť a dodáva jej zdravie a vitalitu. Masáž navodzuje pocit spokojnosti a duševnej rovnováhy.

11. Thajská detská olejová masáž (5-12 r.)

Dlhodobé sedenie v škole, doma za počítačom, ale i šport jednostranne zaťažujú svalstvo a kostru detí. Rovnako môžu byť deti v psychickej nerovnováhe spôsobenej stresom v škole alebo z rôznych iných dôvodov. Práve masáž je jeden zo spôsobov, ako im tieto problémy môžeme pomôcť kompenzovať.

12. Thajská tehotenská masáž

Thajská tehotenská masáž je zameraná na špeciálne potreby budúcich mamičiek. Masáž pre tehotné zlepšuje cirkuláciu krvi vo Vašom tele, odstraňuje bolesť hlavy, chrbta, kĺbov, sedacieho svalu či opuchy.

13. Thajská kráľovská štvorručná olejová masáž

Špeciálna masáž pre tých najnáročnejších, pri ktorej sa o klienta postarajú dve profesionálne vyškolené masérky. Výnimočnosť tejto masáže spočíva v tom, že náš mozog nedokáže kontrolovať pohyby štyroch rúk naraz. Nezostáva vám preto nič iné len prestať kontrolovať a relaxovať.