🚨 OTVÁRAME 🚨
19. 4. 2021

Masáže

Objavte rôzne druhy thajských masáží. Ponúkame 11 druhov rôznych procedúr pre tých, ktorí radi relaxujú a chcú sa cítiť dobre.

Thajská olejová aromatická masáž

Aromatická thajská olejová masáž je relaxačná harmonizujúca masáž celého tela. Pri masáži sa používajú aromatické oleje, ktoré vyživujú, zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu. Ten umocňuje pocit oddychu a relaxácie.

Tradičná thajská masáž (Nuad Thai)

Tradičná thajská masáž je 2500 rokov stará liečebná metóda založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele nazývaných Sen, na ktorých sa nachádzajú dôležité akupresúrne body. Ako taká prispieva k zdravotnej, telesnej aj psychickej pohode.

Tradičná thajská a olejová masáž

Chcete príjemne relaxovať, ale zároveň aj rozhýbať vaše stuhnuté svalstvo? Tak potom je kombinácia dvoch najobľúbenejších thajských masáží – tradičnej a aroma olejovej masáže pre vás ako stvorená.

Thajská masáž bylinnými vrecúškami

Horúca bylinná masáž pravými thajskými bylinami zabalenými v bavlnenom vrecúšku. Priložením horúceho balíčku sa otvoria póry v pokožke a byliny môžu zahájiť ich protizápalový, antibakteriálny a antiseptický účinok do hĺbky svalu. Táto masáž má stimulačný, relaxačný a povzbudivý účinok na telo a myseľ.

Starobylá thajská masáž dreveným dlátkom a kladivkom (Tok-Sen)

Masáž zameraná špeciálne na chrbát, krížovú a bedrovú oblasť v spojení s masážou ramien a šije. Tradičná thajská masáž pomáha k uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii. Opakovaním masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice, hlavy a má pozitívny vplyv na časté migrény. Masáž má uvoľňujúci účinok po fyzickej i psychickej stránke a zároveň pôsobí proti stresu.

Každá jedenásta masáž zdarma

Absolvujte u nás desať masáží a každú jedenástu dostanete zdarma.

Rezervovať

Thajská masáž teplým olejom

Thajská masáž teplým olejom je relaxačná harmonizujúca celotelová masáž. Používajú sa pri nej zohriate aromatické oleje, ktoré vyživujú a zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu, čím umocnia pocit relaxácie.

Thajská masáž chodidiel (Foot Masáž)

Akupresúrna masáž, pri ktorej sa stimulujú reflexné vody a viac ako sedemtisíc nervových zakončení na chodidlách.

Thajská olejová masáž chrbta a ramien

Masáž zameraná špeciálne na chrbát, krížovú a bedrovú oblasť v spojení s masážou ramien a šije. Tradičná thajská masáž pomáha k uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii. Opakovaním masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice, hlavy a má pozitívny vplyv na časté migrény. Masáž má uvoľňujúci účinok po fyzickej i psychickej stránke a zároveň pôsobí proti stresu.

Thajská masáž šije, hlavy a tváre

Masáž hlavy, tváre a šije odstráni u klienta pocity napätia, zlepší ohybnosť krku, zmierni očné napätie, uvoľní stavy migrény, zlepší nespavosť a zvýši koncentráciu. Táto metóda pomáha uvoľniť mimické svaly, rozjasňuje pleť a dodáva jej zdravie a vitalitu. Masáž navodzuje pocit spokojnosti a duševnej rovnováhy.

Thajská detská olejová masáž (5-12 r.)

Dlhodobé sedenie v škole, doma za počítačom, ale i šport jednostranne zaťažujú svalstvo a kostru detí. Rovnako môžu byť deti v psychickej nerovnováhe spôsobenej stresom v škole alebo z rôznych iných dôvodov. Práve masáž je jeden zo spôsobov, ako im tieto problémy môžeme pomôcť kompenzovať.

Thajská kráľovská štvorručná olejová masáž

Špeciálna masáž pre tých najnáročnejších, pri ktorej sa o klienta postarajú dve profesionálne vyškolené masérky. Výnimočnosť tejto masáže spočíva v tom, že náš mozog nedokáže kontrolovať pohyby štyroch rúk naraz. Nezostáva vám preto nič iné len prestať kontrolovať a relaxovať.

Navštívte nás

ThaiSen Massage
Hurbanova 518, 905 01 Senica

Rezervovanie a informácie

+421 910 333 454
info@thaisen.sk

Otvarácie hodiny

Po-Ne: 13:00 – 21:00 hod.
©2021 ThaiSen Massage | Zásady používania súborov cookie | Vytvoril BOLD Digital