Thajská kráľovská štvorručná olejová masáž

Špeciálna masáž pre tých najnáročnejších, pri ktorej sa o klienta postarajú dve profesionálne vyškolené masérky. Výnimočnosť tejto masáže spočíva v tom, že náš mozog nedokáže kontrolovať pohyby štyroch rúk naraz. Nezostáva vám preto nič iné len prestať kontrolovať a relaxovať.

0,5 hod (20 min)

€ 39

1 hod (50 min)

€ 59

Pozitívne účinky

Podporuje krvný obeh

Odbúrava škodlivé látky

Posilňuje imunitný systém

Zmierňuje bolesti svalov

Udržiava hebkosť a pružnosť pokožky

Osviežuje unavené telo i ducha

Ako funguje thajská kráľovská štvorručná olejová masáž

Ak sa chcete cítiť ako kráľovská rodina, tak musíte vyskúšať štvorručnú olejovú masáž. Zatiaľ čo sa jedna masérka venuje chrbtu, druhá masíruje nohy. Pri tejto kráľovskej masáži si môžete vybrať z jedenástich prírodných olejov s aromaterapeutickými účinkami. Okrem dvojnásobného pôžitku je štvorručná masáž vhodná pre tých, ktorí potrebujú veľa terapie za menej času.


Masážne oleje

Pri masáži si môžete vybrať z nasledujúcich masážnych olejov:

Mäta pieporná – rozmarín

Chladiaci účinok mäty piepornej dokonale uvoľňuje telo po fyzickej aj duševnej práci. Tento osviežujúci rastlinný masážny olej s výťažkom olejov mäty piepornej a rozmarínu je jedným z obľúbených olejov športovcov. Je vynikajúcou voľbou pre zahriatie pred športovými aktivitami alebo na relaxačnú masáž po športovom výkone.

Aloe vera

Aloe vera sa vstrebáva do pokožky štyri krát rýchlejšie ako voda, je bohatá na vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a enzýmy. Má štyri základné vlastnosti: má protizápalový, fungicídny, antibiotický a regeneračný účinok. Odporúča sa použiť na rôzne problémy pokožky. Neobsahuje syntetické farbivo, parfum ani živočíšne produkty.

Pomaranč – škorica

V ľudovej medicíne má omamná vôňa pomaranča relaxačné a antistresové vlastnosti, vedúce k zlepšeniu nálady. Kombinácia pomaranča a škorice zlepšuje prekrvenie povrchu pokožky, prispieva k detoxikácii a má pozitívny vplyv na odstránenie celulitídy.

Medovka

Medovka je upokojujúca a má jemnú sviežu vôňu citrusu. Vôňa medovky upokojuje od každodenného stresu a na konci masáže, ako by nikdy neexistoval. Pre celotelovú masáž stačí naniesť malé množstvo oleja na pokožku. Pokožka bude po ňom zamatová a pružná.

Levanduľa

Po dlhom a únavnom dni je upokojujúca bylinka levanduľa ideálnou voľbou. Zbaví napätia a oživí telo. Levanduľa pochádza z južnej Európy. Jej éterický olej podľa ľudovej receptúry disponuje upokojujúcimi a mnohými ďalšími pozitívnymi vlastnosťami.

Konopné semienka

Masážny olej s charakteristickou vôňou, ľahko a rýchlo vstrebateľný. Olej z konopných jadier zvyšuje elasticitu pokožky. Zostáva pevnejšia a pružnejšia. Zlepšuje schopnosť viazania vody a zaisťuje dlhodobú hydratáciu. Obsahuje Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravú pokožku. Pokožku vyživuje vďaka obsahu polynenasýtených mastných kyselín.

Hroznové jadierka

Výživný, ľahko a rýchlo sa vstrebávajúci olej s jemne ovocnou vôňou. Olej z hroznových jadier udržuje pokožku hydratovanú a zabezpečuje jej pevnosť a pružnosť. Po masáži zostáva pokožka jemná a hodvábna na dotyk.

Granátové jablko

Ako skutočná energetická bomba exploduje granátový rastlinný masážny olej. Osvieži telo s jemnou vôňou pripomínajúcou ruže a rozmazná vaše zmysly a unavené svaly. Telo zrelaxuje, pokožku zmäkčuje a hydratuje. Je vhodný na všetky typy pokožky.

Slivka a škorica

Božsky jemná vôňa škorice a sliviek osladí každú chvíľu osviežujúcou, uvoľňujúcou masážou. Oslňte v masážnom salóne svojich hostí špeciálnym a nezabudnuteľným masážnym zážitkom: nechajte sa rozmaznávať vôňou škoricových sliviek.

Yogi

Intenzívna a zmyselná vôňa prináša orientálnu atmosféru, ktorá telo uvoľňuje a relaxuje. Odporúčame na relaxačné, meditatívne a thajské masáže. Vhodný pre mužov aj ženy.

Frangipani – jazmín

Keď sa stretnú dva skutočne dokonalé prírodné zázraky nenachádzame slov .. Vonný masážny olej frangipani-jazmín rozmaznáva zmysly, pokožku vynikajúco hydratuje a zjemňuje. Kvetinová vôňa pripomína exotické Bali.

Navštívte nás

ThaiSen Massage
Hurbanova 518, 905 01 Senica

Rezervovanie a informácie

+421 910 333 454
thaisen@thaisen.sk

Otvarácie hodiny

Po-Ne: 13:00 – 21:00 hod.
©2021 ThaiSen Massage | Zásady používania súborov cookie | Vytvoril BOLD Digital