📢 Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že s účinnosťou od 1.12. 2022 je Buddha House zatvorený. Opäť dostupný bude na začiatku golfovej sezóny. Už teraz sa na Vás tešíme.

Thajská masáž bylinnými vrecúškami

Horúca bylinná masáž pravými thajskými bylinami zabalenými v bavlnenom vrecúšku. Priložením horúceho balíčku sa otvoria póry v pokožke a byliny môžu zahájiť ich protizápalový, antibakteriálny a antiseptický účinok do hĺbky svalu. Táto masáž má stimulačný, relaxačný a povzbudivý účinok na telo a myseľ.

1 hod (50 min)

€ 43

1,5 hod (80 min)

€ 56

Pozitívne účinky

Detoxikácia organizmu

Odstránenie bolesti

Stimuluje a uvoľňuje stuhnuté svalstvo a kĺby

Zlepšuje krvný obeh

Spevňuje a zvláčňuje pokožku

Spriechodňuje energetické dráhy

Ako funguje masáž bylinnými vrecúškami

Masáž bylinnými vrecúškami, inak nazývaná aj herbálna masáž, nadväzuje na thajské tradície a je založená na sprístupnení energetických dráh meridiánov. Docieľuje sa to prikladaním spomínaných vrecúšok naplnených viac než dvadsiatimi druhmi aromatických a liečivých byliniek.

Okrem relaxačných účinkov má prítomnosť týchto látok viacero benefitov, a to napríklad pomoc pri liečení nachladnutia, zápale priedušiek, alergie, astmy a problémov s dutinami.

Tento typ masáže sa dobre kombinuje s tradičnom thajskou a hlavne olejovou masážou, ktorej účinné zložky cez teplom otvorené póry lepšie prenikajú do pokožky.

Rezervovanie a info

Navštívte nás

ThaiSen Massage
Hurbanova 518, 905 01 Senica

Buddha House, Pentani Golf Resort 786
Šajdíkové Humence 906 07

Otvarácie hodiny

Po-Ne: 13:00 – 21:00 hod. (Bella Centrum)

© ThaiSen Massage | Zásady používania súborov cookie | Vytvoril BOLD Digital